İddaa Programı

İddaa programı, iddaa oynayanların tahmin yapabileceği karşılaşmaların, gün ve başlangıç saatlerini, oranlarını, karşılaşmanın hangi ligde bulunduğunu, kodunu, karşılaşmanın iddaa kuponuna kaç karşılaşma ile birlikte yazılacağını ve çok daha fazlasını bulabileceği liste olarak tanımlanabilir. Gazeteler, iddaa bayileri, mobil uygulamalar ve İnternet siteleri üzerinden, düzenli olarak güncellenen iddaa programına ulaşabilmek mümkündür. Haftalık olarak hazırlanan bu program iddaa bülteni olarak da isimlendirilebilir.

Duyuru : İddaa yeni sisteme geçtiği için iddaa bülteninde kısa süreli bir aksaklık yaşanmaktadır yakın bir zamanda iddaa programı yine aktif olacaktır.

Daha önce iddaa oynamamış kişilere oldukça karışık gibi gelse de hazırlanan iddaa programı detaylı bir şekilde incelendiğinde oldukça basit bir formüle sahip olduğu anlaşılmaktadır. Sizde iddaa kuponu oluşturduysanız canlı skorlar sayfasından yapmış oynadığınız maçları canlı takip edebilirsiniz. İddaa programında yer alan bazı kavramlar hakkında bilgi sahibi olmak istersek:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*